Doğsan Isı

 

Ankara Doğsan Kombi Servisi

 

Doğsan Kombi Yetkili Servisi

 0312 323 2 320

 

Doğsan Kombi Teknik Servisi, Kombi bakım onarım konusunda uzmandır.25 yıllık tecrübemiz ile hizmetlerimize aralıksız devam etmekteyiz.Ankara'da binlerce Doğsan Kombi kullanılmakta olup, aksaklık ve tamir gerektiren durumlarda orjinal fabrikasyon yedek parçaları ile gerekli müdahale teknik servisimiz tarafından yapılmakta olup, elimizde kalmayan kombi parçaları gerektiğinde Ankara'da merkezi bulunan depodan sipariş yöntemi ile istenilip, kombinizin işlemi tamamlanabilmektedir.

En çok tercih edilmiş ve hala kullanılıyor olan modeli ise dual yada dual plus modelidir.

Baymak, eca, demirdöküm gibi daha tanınmış ve geniş kitleye hitap edilmediğinden Ankara'nın her semtinde bir Dogsan yetkili servisi bulunmamaktadır.

Ancak doğsan marka bir kombi kullanıyorsanız ve bakım yada arıza oluşması durumunda size bir telefon kadar yakınız.

Uzman ekibimiz size gerektiğinde telefon ile yada adres kaydınızı alıp doğsan kombi teknik servis ekibi yönlendirerek yardımcı olacaktır.

En çok dogsan kullanılan bölgelerin başında bahçelievler ve keçiören gelmektedir. Zaten firmamız da doğsan kombi servisi olarak Merkezi Ankara'da dır ve tüm Ankara geneline hizmet vermekteyiz.

 Doğsan kombi servisi olan firmamız, kombi arıza, tamir, bakım, onarım, işlemleri için 7/24 çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:

Ankara Doğsan Kombi Servisleri, Keçiören Doğsan Kombi Servisi, Çankaya Doğsan Kombi Servisi, Mamak Doğsan Kombi Servisi, Etlik Dogsan Kombi Servisi, Çankaya Dogsan Kombi Servis, Bahçelievler Dogsan Kombi Teknik Servisi, Dikmen Doğsan Kombi Servisleri, Batıkent Dogsan Kombi Servisi, Dogsan Kombi Teknik Servisi, Dogsan Kombi Teknik Servis Ankara, Dogsan Servisi Ankara, Doğsan Kombi özel Servisi, Eryaman Doğsan Kombi Teknik Servisleri 

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320