north aire klima logo

0312 323 2 320

ANKARA NORTH AİRE KLİMA SERVİSİ

North Aire Klima Yetkili Teknik Servis Merkezi

North Aire Klima Bakım, Onarım ve NortAire Klima Montaj Servisi

 
 

Bizi Arayın

Bizi arayarak kaliteli hizmet sürecini başlatın
 

Adresinize Gelelim

North Aire Yetkili Teknik Servis personellerimiz aynı gün hizmet verecektir.
 

Arızayı Giderelim

Profesyonel ekibimiz tarafından sorununuz giderilecektir.

 

Ankara North Aire Klima Teknik Servis olarak, şehrin tüm bölgelerine North Aire Klima Yetkili Servis kalitesinde klima servis hizmeti sunmaktayız. Garantili North aire klima yedek parçalarımız ile konforunuzdan ödün vermemenizi sağlamaktayız. Sizlerde, North Aire klima gaz dolumu, klima arıza onarımı ve klima bakımı gibi konularda firmamız ile iletişime geçebilir, konusunda uzman North Aire Klima Teknik Servis personellerimizden anında hizmet alabilirsiniz.

 

North Aire Klima Bakımı

North Aire Klima bakımı, her yıl günü geçmeden kimyasal ilaçlar ile mutlaka temizliği yaptırılması gereken bir durumdur. North Aire Klima bakımı yapılırken öncelikle  mutlaka bol ilaçla temizlenip sonrasında su ile durulanması gerekiyor. Fan kanatçıkları sökülüp tayzikli su ile fırça yardımı ile komple temizlenmesi gerekiyor. Elektrik kablolarında oksitlenme meydana gelme ihtimali ile klima cihazının performans kaybına ve maddi hasarlara yol açmasını engellenmesi gerekiyor. Klima bakımı çok basit görünsede insan sağlığını aşırı şekilde etkilemektedir. Cihaz temizlenmez ise astım bronşit ve benzeri hastalıklara yol açıyor.Hastalığın belirtileri aşırı baş ağrısı ve istifra ile meydana geliyor.

 Northaire klima yetkili servisi, klima bakımı yaptırmanızı mutlaka öneriyor.

Northaire Klima Orijinal Yedek Parça

Ankara North Aire Klima Yetkili Teknik Servisi olarak, Orijinal yedek parça kullanmı konusunda çok hassas davranan klima yetkili teknik servis personellerimiz, sizin can ve mal güvenliğinize zarar gelmemesini amaçlamaktadır.

North Aire klima yedek parçaları bir yıl firmamız tarafından garanti altında değiştirilmektedir.

 

 

North Aire Klima Arıza Durumunda Yapılması Gerekenler

Nort Aire Klima soğutmuyor, Klima ısıtmıyor, klima çalışmıyor, klima üflemiyor, klima ses yapıyor, klima yer değişimi, klima gaz fiyatı, klima bakır boru fiyatı, klima sıcak üflemiyor gibi servis gerektiren durumlarda mutlaka 0312 323 23 20 numaralı telefon hattımızdan destek alınız.  

North Aire Klima Kumandası

North Aire Klima Kumandası konusuna gelecek olursak, piyasada bulunması oldukça güç olan northaire klima kumandaları orjinal olmadıkça asla klimanızı çalıştırmaz. Ankara'da Northaire klima kumandası bulabileceğiniz adreslerden biride firmamızdır. Klima kumandası ihtiyacınızda servisimizle irtiata geçebilirsiniz.

northaire klima kumandası

NORTH AİRE KLİMA KUMANDALARI

north aire klima servisi ankara

 

ETİKETLER:
Northaire Klima Teknik Servisi, Northaire Klima Servisleri Ankara, Ankara Northaire Klima Teknik Servisi, Ostim north aire klima servis, çankaya north aire servisi, yenimahalle north aire klimateknik servisi, Sincan north aire klima servisi, etimesgut north aire klima servisi, Keçiören north aire klima servisleri, north aire klima yetkili servisi 

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320