1. Sigma Ankara Teknik Servisi

Firmamız Ankara ilinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Sigma markalı Klima ürünlerinde sigma klima teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde Sigma Klima ürününüzde bir arıza var ise hemen bizi arayabilirsiniz.

ankara sigma sigma yetkili servis sigma
 

2. Ankara Sigma Klima Teknik Servis Çağrı Merkezi      0312 323 2 320

Sigma Klima Teknik Servis yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki sigma klima servis yetkilisi size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

sigma yetkili servisi sigma servisi klima servisi
 

3. Sigma Klima Tamir Süreci

İklimsa Sigma Klima Teknik Servis ekiplerimiz, cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. İklimsa sigma markalı klimanızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

 

 

ETİKETLER:

Ankara sigma klima servisi, ostim sigma klima servis, çankaya sigma klima teknik servisleri, sigma klima yetkili servisi, sincan sigma servis, batıkent sigma klima servisi, demetevler sigma klima, yenimahalle sigma klima servisi, keçiören sigma servisi, pursaklar sigma klima servisi,iklimsa klima servisi

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320