Ankara york klima yetkili servis

Ankara York Klima Servisi

 0312 323 2 320

 

York Klima Teknik Servisi Ankara da kurulmuştur. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) belgesine sahip bir Klima Teknik Servis oluşumudur. Amacımız, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimini, dinamik ve yeniliklere açık personelimiz ile bütünleştirerek daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaktır. Hizmet politikamız müşterilerimize, firmamızla ilgili güven duygusu oluşturmak ve yüzde yüz memnuniyet sağlamaktır.

 

Kullanıcılara kaliteli ve bir o kadar da ekonomik çözümler sunmak için haftanın tüm günlerinde hizmet vermekteyiz. Şehrin tüm noktalarına ulaşabilen, geniş bir Ankara York Klima Servis ağına sahibiz. Sektörün gereksinimlerini analiz etme kabiliyetine sahip olup, teknolojik altyapımızı her geçen gün genişleterek ve yenileyerek sizlere daha nitelikli hizmet verme amacı ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Ankara York Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

  • Klima Arıza Tespiti
  • Klima Bakım & Onarım
  • Klima Yedek Parça & Aksesuar
  • Klima Montaj

7/24 York Klima Servis Ağımız ve Çözüm Noktanız

Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir. Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi York Klima Teknik Servis Ankara elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında York Klima kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında Klima teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz. 

İşçilik ve Yedek Parça Garantisi

Gerçekleştirdiğimiz işlemlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamakla birlikte, Ankara il sınırları içerisindeki müşterilerimize de York Klima Yetkili Servis hizmeti sunuyoruz 

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz

Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz.

Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız.

Ankara york servisi

 

 

Etiketler:

Ankara york klima teknik servisi, Ostim york klima servis, Çankaya york servisi,Sincan york klima teknik servisleri, Kızılay york klima servis, Batıkent york servis,mamak york servisi,York yetkili teknik servisi,york montajı,york klima gaz dolumu

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320