batıkent demirdöküm servisleri

BATIKENT DEMİRDÖKÜM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

 0312 323 23 20

 

Batıkent Demirdöküm Yetkili Servisi olarak, Kombi ve Klima gibi cihazlarınızın bakım onarım ve yedek parça temini gibi konularda hizmet veriyoruz. Demirdöküm kombi ve klima cihazları Ankara'da çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Demirdöküm kombiler kış aylarının vazgeçilmez ürünleridir. Tabi ki bu vazgeçilmez cihazların arıza durumlarında da profesyenel bir Demirdöküm Kombi Servisi ne ihtiyaç duyulmaktadır.Batıkent'in bu itiyacını da firmamz karşılamaktadır. Orjinal Demirdöküm Kombi Parçaları kullanarak profesyonel Batıkent Demirdöküm Yetkili Servisi hizmeti sunyoruz.DemirDöküm Servis hizmetleri, Ankara ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen teknik servis oluşumlarındandır. Tüm Ankara'da yaygın Demirdöküm Teknik Servis ekibi ile özel donanımlı servis teknikerleri ve Demirdöküm Yetkili Servisleri ile hizmet vermektedir.

DemirDöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, yetkili servislerimiz için tek yapmanız gereken 0312 323 23 20 numaralı telefondan DemirDöküm Batıkent Servisi ne ulaşmak.

 

DEMİRDÖKÜM KLİMA VE ŞOFBEN CİHAZLARI TEKNİK SERVİSİ

 

 0506 500 92 69

Demirdöküm Şofben lerde Batıkent'te en yaygın kullanılan sıcak su üretme cihazlarındandır. Demirdöküm'ün en çok kullanılan modelleri C275F ve L275F tip şofbenleridir. Batıkent Demirdöküm Teknik Servisi olarak Kombi, Şofben ve Klima cihazlarınızın tamir bakım ve onarımı gibi konularda garantili Demirdöküm teknik servis hizmeti alabileceğiniz tek adrestir. 

Demirdöküm Klima larda yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarındandır. Demirdöküm klima ürünleri hassas cihazlardır ve bu yüzden yıllık bakımları hassasiyetle yapılmalıdır. Yılda en az 2 kez klima bakımı gerekmektedir. Demirdöküm Klima Teknik Servis hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

batıkent demirdöküm servisi www.servis-gonder.com

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320