DURO KLİMA SERVİSİ

ANKARA DURO KLİMA TEKNİK SERVİSİ

 0312 323 2 320

 

Ankara'da Duro Klima Teknik Servis hizmeti sunan firmamız haftanın yedi günü Ankara geneline duro klima servis, duro klima bakımı ve duro klima klima montaj hizmeti vermektedir. Yaygın servis ağımız ile aynı gün duro klima teknik servis hizmeti veriyoruz.Ankara Duro klima yetkili servisi olarak kullandığımız tüm yedek parçalar orjinal ve garantilidir.

Duro klima teknik servis talebinde bulunmak için haftanın yedi günü iletişim numaralarımızdan bizler ulaşabilirsiniz.

Klima sektörünün öncü firmalarından Duro markalı klimalarınızın servis işlemleri, periyodik olarak Duro klima bakımı servisi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Duro klima servisi müşterilerine 09:00 - 19:00 saatleri arasında hiç durmadan müşteri memnuniyeti amaçlı hizmet vermektedir. Klima sektörünün öncü firmalarından Duro markalı klimalarınızın tüm servis ihtiyaçları için Duro klima servisi çağrı merkezini arayabilir, servis isteğinde bulunabilirsiniz. Ankara'da duro klima servis ihtiyacı olan müşterilerimizin bütün sorunlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmek için Duro klima teknik servisi çalışanları sürekli kendini geliştirmektedir.

Duro klima tamiri, duro klima bakımı, bakır boru tesisatı, klima montajı ve klima sökümü Duro marka klimalar için verilen teknik servis hizmetlerinden bazılarıdır. Yapılan işlemler için 1 yıl geçerli olmak üzere garanti verilmektedir.

Haftanın 7 günü servis hizmeti vermekteyiz.

Artık klimanız bozulduğu zaman saati dert etmeniz gerekmeyecek. Gün boyu süren hizmetimizle huzur içerisinde olabilirsiniz. Servisimiz pazar günleri dahil haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Duro klima servisi Ankara ve tüm ilçelere klima bakımı ve klima servisi hizmeti vermektedir. Yaz ve kış ayları boyunca kalitemizi bozmadan sizlerin klima onarımı, bakımı ve montaj gibi sorunlarınızı güler yüzlü ekibimizle beraber %100 müşteri memnuniyetine odaklanmış bir şekilde çözüme ulaştırmaktayız. Sizlerde eğer klimanın kötü kokusuna ya da ondan gelecek zararlara karşıysanız bizi arayın.

 

ETİKETLER:

Ankara duro klima servisi, ostim duro klima servisi, sincan duro klima servis, çankaya duro klima servisleri, keçiören duro klima servisi, pursaklar duro klima servisleri

 

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320