kızılay klima servis

 

ANKARA KIZILAY KLİMA SERVİSLERİ

 0312 323 2 320

Kızılay Klima Teknik Servis, Kızılay Klima Montajı, Klima Gaz Dolumu, Klima Arıza gibi konularda haftanın yedi günü kızılay klima yetkili servisi kalitesinde hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kızılay klima yetkili teknik servisi olarak kullandığımız yedek malzemeler bir yıl garantili olarak sunulmaktadır. Kızılay klima gaz dolum merkezi olarak bizlerden haftanın yedi günü hizmet alabilirsiniz. 

KIZILAY KLİMA BAKIM SERVİSİ

Kızılay'da Klima Bakım Servisi olarak tüm Ankara geneline klima bakım hizmeti veriyoruz. Hijyen kimyasallarımız ile sağlığınızı korumanızı önemsiyor ve en kaliteli klima bakım hizmetini sunuyoruz.Klima bakım aralığının, yılda iki kere olacak şekilde yapılması gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Yılda iki kere bakımı yapılmayan klimalar hastalık saçar ve arıza yapmaya çok yatkın hassas cihazlardır. Bakımı yapılan klimalar konforlu bir yaşam sunmaktadır. Sizlerde firmamızdan Kızılay Klima Bakım hizmeti alabilirsiniz.

KIZILAY KLİMA MONTAJI DEMONTAJI  (KLİMA SÖKME - KLİMA TAKMA)

Kızılay Klima Montaj Servisi olarak haftanın yedi günü montaj ve demontaj hizneti sunmaktayız. Klima Sökümü ve Klima Takma gibi konularda Ankara geneline hizmet sunmaktayız. Sizlerde Kızılay Klima Yetkili Servisi kalitesinde klima montaj hizmeti alabilirsiniz, Uygun fiyatlar ve orjinal malzeme kullanımlarımız sayesinde en iyi performansı alacağınızı vaad ediyoruz. 

KIZLAY KLİMA SERVİALERİ

HİZMET VERİLEN MARKALAR

Kızılay Demirdöküm klima servisi, Kızılay Arçelik Klima Servisi, Kızılay Beko Klima Servisleri, Kızılay Midea klima Servisi, Kızılay Baymak Klima Servisi, Kızılay Samsung Klima Servisi, Kızılay york Klima Servisi, Kızılay Sigma Klima Servisi, Kızılay Fijutsu Klima Servisi, Kızılay Fujitherma Klima Servisi, Midea Klima Servisi Kızılay, Kızılay Alarko klima Servisi, kızılay Northaire klima Servisi, Siemens klima Servisi Kızılay, Daikın Klima Servisi Kızılay, Coolline Klima Servisi Kızılay, Vestel Klima Servisi Kızılay, Vestel Klima Servisleri Kızılay,  

 

 

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320