Ankara Klima Teknik Servis Merkezi                

 0312 323 23 20

 

Ankara geneline Klima tamir, Klima bakımı, Klima gaz dolumu ve Klima montajı gibi konularda profesyonel hizmet veren firmamız, kullandığımız orjinal malzemeler ile de kaliteli hizmet sunmaktayız. Her markada klima yetkili servis personelimiz bulunmaktadır. Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerinde gezici mobil, Ankara klima teknik servis araçlarımız bulunmaktadır ve sizlere bir telefon kadar yakındır. Ankara klima servisi nde kullandığımız yedek parçalarımız bir yıl garanti kapsamında olacaktır.

Ankara'da klima bakımı uzman personellerce yapılmalıdır. Uzman kişilerce yapılmayan klima bakımı, size ciddi zararlar verir. Ankara klima bakım hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Klima gaz dolumu da bakım kadar önemli bir hususutur. Klima gazı orjinal olmalıdır. Orjinal olmayan klima gazları cihazınıza ciddi zararlar verir ve performansı düşer. Böylece klimanızın ömrü çok kısa olur.

 

Ankara Klima Servisi

Klima Teknik Servis

Klima Gaz Dolumu

Klima Montaj & Demontaj

Klima Bakım

 

 0312 323 23 20 info@servis-gonder.com 0506 500 92 69

 

 

ankara klima servis

Klima Neden Gerekli ?

 

 

 

 

Etiketler:

Kızılay klima teknik servisi, Çankaya klima teknik servisi, Mamak klima servisi, Dikmen klima Servisi, Çayyolu klima tamir bakım servisi, Ostim Klima Teknik Servisi, Sincan klima Servisi, Cebeci klima servisleri, etimesgut klima servis, Batıkent klima servisi, 

Arçelik klima servisi, Americool klima servis, Airwell Klima Servis,Beko klima servis, Baymak klima servisi, Coolline klima teknik servisi, Duro Klima servisi, Daikın klima Tamir Bakım servisi, LG klima servisi,  Vestel klima servisi, Midea klima servisi, York Klima servisi, North aire klima yetkili servisi, sigma klima servisi,samsung klima servisi, regal klima servisi, siemens klima montaj, rubenis klima servisi

 

KIZILAY KLİMA TEKNİK SERVİSİ

DURO KLİMA SERVİSİ ANKARA

KIZILAY KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

ANKARA SAMSUNG KLİMA TEKNİK SERVİSİ
ANKARA NORTHAİRE KLİMA SERVİSİ
ANKARA MİDEA KLİMA TEKNİK SERVİSİ
ANKARA YORK KLİMA TEKNİK SERVİS
ANKARA VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİS
ANKARA SİGMA KLİMA SERVİSİ
ANKARA COOLLİNE KLİMA SERVİSİ
ANKARA ARÇELİK KLİMA SERVİSİ
ANKARA LG BEKO KLİMA SERVİS
KIZILAY KLİMA TEKNİK SERVİSİ
ANKARA RUBENİS KLİMA SERVİSİ
ANKARA MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ
ANKARA ALASKA KLİMA SERVİSİ

 

 

 

KALİTE VE GÜVENİN BULUŞMA NOKTASI

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET

 0312 323 2 320